Refleksologia-twarzy

Relfeksologia Twarzy

Twarz jest jedną z najpiękniejszych i najsubtelniejszych części naszego ciała. Mimo, że jest zawsze odkryta, jest bardzo intymną częścią nas i odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym życiu. Mimika twarzy odzwierciedla nasze emocje i wyraża naszą indywidualność.

Zdając sobie sprawę z tego, że nasza twarz wyraża naszą indywidualność, warto zadać sobie pytanie co zrobić aby o nią dostatecznie zadbać, jednocześnie wpływając korzystnie na cały nasz organizm. Odpowiedzią na to pytanie jest refleksologia.

Refleksologia twarzy jest bez wątpienia najsubtelniejszym ze wszystkich wykonywanych przeze mnie masaży. Jest on wyjątkowo odprężający.  Duża część moich Klientów odczuwa głęboki relaks i w rezultacie zasypia, pozwalając uwolnić się stresom i wszelkim napięciom. Stan ten sprzyja regeneracji, dostrajając i odprężając ciało i psychikę. Nasze twarze pełne są receptorów, które odpowiednio pobudzane, pomagają odnaleźć harmonię naszym organizmom. Praca refleksologa koncentruje się w dużym stopniu na meridianach rozpoczynających swą podróż przez nasze ciała właśnie na twarzy. Chińczycy w swej mądrości nazywają meridiany kanałami życia. Praca na tych kanałach jest bardzo ożywcza dla całego organizmu. Poprawia krążenie, niweluje bóle, głęboko relaksuje, poprawia koncentrację i wycisza nas wewnętrznie oraz dostraja pracę gruczołów i narządów. Refleksologia twarzy to również lifting sprawiający, że zmarszczki są bardziej wygładzone, mięśnie odprężone, dzięki czemu cała twarz nabiera młodzieńczego wyglądu.